Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody v České republice/ Czech Races

2014

13.4. Chřibská - Studenec   6km/+397m   31:51    2.

12.4. Jiřetín - Jedlová   6km/+340m   31:19  1.

2013

13.10. Drozdův lesní běh, Kolín   4,2km  0:16:17   2.místo

12.10. Ondřejnická 15, Čeladná (Salomon Trail Running Cup) 15km/+-650m 1:14:15  1.místo

29.9. Sousedský běh Divoká Šárka   7,8km  35:16   1.místo

31.8. Janské Lázně - Černá hora  MČR  8km/+650m   46:09   1.místo

17.8.  Zadov - kvalifikace MS   9km/+ - 471m   45:29   4.místo   kvalifikována 

10.8.  Dolní Morava - Králický Sněžník   13km/+950m   1:10:06   2.místo

22.6. Besednice - Kohout a zpět  10km/+-380m  42:01  1.místo

16.6. Jeseník - Sokolí vrch  6,5km/540m  35:34  1.místo

15.6. Jeseník - Šerák  10km/903m  54:13  1.místo

2.6. Rožnov p.Radhoštěm - Radhošť  6,9km/734m  42:48  1.místo  

25.5. Běh osvobození, Lišany u Rakovníka   7km   27:40   1.místo

23.5. Běh JSS TF ČZU v Praze   3000m   11:03   1.místo

21.5. Košířský okruh, Praha 5   5,6km  27:03   1.místo

18.5. Extraliga Kladno   3000m přek.  11:44,00   1.místo

5.5. Lochovice - Plešivec  6km/+370m  27:45  2.místo

4.5. Sedlecko-Prčický trhák  5,5km/+312m  27:51  1.místo

27.4. Horní Maršov - Pomezní boudy  13,6km/+540m  1:05:51  1.místo

21.4. Arko Trophy, Nové Město na Moravě  6km/+360,-240m  28:51   2.místo

14.4. Chřibská - Studenec  6,1km/+397m   33:13   1.místo

13.4. Jiřetín - Jedlová  6km/+334m   33:46  1.místo 

2012

 

29.9. Střelské Hoštice - podzimní kros   5050m   20:10   3.místo

18.8. Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR do vrchu   13km/+936m  1:11:23  2.místo

30.6. Černín u Zdic, Běh okolo Vraní skály   10km   39:09   1.místo

24.6. Liberec-Ještěd-Liberec, Salomon Trail Running Cup 10km/+-450m  52:31   2.místo

17.6. Jeseník - Sokolí vrch  8km/+540m   42:40   1.místo

16.6. Ostravice - Horský běh na Lysou horu   9,28km/+927km  1:03:36   1.místo

5.5. Memoriál Karla Raise, Počerady - Louny   15km   1:00:20   3.místo

1.5. Memoriál Huberta Šuláka, Podkozí u Chyňavy 4,4km  18:26  1.místo, TR

29.4. Přespol.běh O krušovický soudek, Stochov - Krušovice   20km 1:29:27  1.místo

21.4. Klášterec nad Ohří, Běh na Mědník   8,7km/+536m   51:17  1.místo, TR

15.4. Chřibská - Studenec   6,1km/+397m   32:03   1.místo

2009

22.8. Jiřetín-Jedlová - kval.na MS v běhu do vrchu (Campodolcino) - 2.místo  kvalifikována

5.7.  3.kolo extraligy, Kladno   3000m přek. 10:55.61   2.místo

27.6. MČR v atletice, Praha - Strahov   10 000 m   37:12.90   3.místo

21.6. Hodkovice n.Mohelkou - Ještěd, kvalifikace na ME v běhu do vrchu   2.místo kvalifikována

13.6. Besednice- Kohout a zpět   1.místo

6.6. 3000m př. extraliga Praha - Slavia   2.místo

31.5. Jeseník - Sokolí vrch 1.místo

30.5. Ostravice - Lysá hora   2.místo

26.5. Psáry - René   1.místo (i mezi muži, TR žen)

24.5.  3000m př. extraliga Praha - Strahov   3.místo

17.5. Rožnov p. R. - Radhošť   1.místo

16.5. Frenštát p. R. - Velký Javorník   1.místo

3.5. Prachatice - Libín   1.místo

2.5. Stachy - Zadov   1.místo

28.4. Komořany - Čihadlo   1.místo

26.4. Poniklá - Rezek   1.místo

19.4. Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník   1.místo

18.4. Jiřetín - Jedlová   1.místo

13.4. Pražský velikonoční běh  1.místo

2.4. Jarní běh Europlantu 1.místo

31.3. Jarní běh Otakara Pachmanna   1.místo

15.3. Listonošův krpál  2. místo

22.2. Běh na Čerčanský Chlum    23:55    2.místo

2008

6.4. Přespolní běh nad Modřanskou roklí   8km  1. místo

9.4. Hlu-hlů běh  - Praha Hvězda 3km   1.místo

13.4. Davle - Nová Březová 4,5km  2.místo

29.5. Žampach - Pepř 2,3km/230m  2.místo

31.5.  2.liga, Klatovy  3000m  10:23,74   1.místo

31.5.   2.liga, Klatovy  1500m  4:57.59   1.místo

1.6.   Lučany nad Nisou - Slovanka   6km/310m   27:58    1.místo

8.6.  Perná u Mikulova - Běh přes Tabulovou horu, kvalifikace ME do vrchu 7,3km/450m   33:44   2.místo  - kvalifikována

21.6. Mezinárodní večerní běh Bruntálem   5km   19:49   1.místo

25.6. Běh olympijského dne, Praha   2.místo

29.6.  2.liga, Pacov    800m   2:23,20   1.místo

29.6.   2.liga, Pacov   1500m   4:57,09   1.místo

29.6.   2.liga, Pacov   oštěp   33,16   1.místo

30.6. Půlsilvestrovský kros, Praha -Točná   26:26   1.místo, TR

2007

7.1. Zimní běh Bezručovým údolím, Chomutov 10km silnice 36:09 1.místo

16.1. VZ PAS (=veřejný závod Pražského atlet.svazu) hala Praha Stromovka 3000m 10:30,65   1.místo

20.1. Přebor Prahy v hale - Stromovka 1500m  4:54,87   1.místo

21.1. Přebor Prahy v hale - Stromovka 3000m  10:28,65   1.místo

6.2. VZ PAS v hale - Praha Stromovka 1500m   4:45,49   3.místo

13.2. VZ PAS v hale - Praha Stromovka 800m   2:20,17   2.místo

26.2. VZ PAS hala - Praha Stromovka 5000m   18:00,74   1.místo

3.3. Palestra Kbelská desítka 10km  silnice  35:45,2   1.místo

11.4. Jardův kopec - Praha, Šárka   vrch 2,2km/120m   8:43  TR  1.místo

14.4. Sýbkův memoriál - Praha Stromovka 15km  silnice 1.místo

15.4. Jarní běh Bezručovým údolím - Chomutov 15km silnice  55:13   1.místo

2.5. Pardubická devítka - silnice+kros  35:05  2.místo

8.5. Patnáctka Hvězdy Pardubice 15km silnice  56:00  2.místo

26.5. Ostravice-Lysá hora  vrch 9,2/927   57:01   2.místo

27.5. Jeseník - Běh na Sokolí vrch 8,5,/540   48:15   1.místo

9.6. Rokytnice - Dvoračky  kvalifikace ME do vrchu 10km/610m   56:28,6  1.místo

10.6. Šachty - Štěpánka 7,5/450   32:59   1.místo

28.9. Unhošť - běh Neumannovou stezkou  kros 9,6km  38:29   1.místo

27.10. Podzimní kros Prokopákem (Praha) 6km   29:00   1.místo

28.10. Králodvorský čtverec   silnice 10,45km   38:06  1.místo

3.11. Hornická desítka - Frýdek-Místek  silnice 35:52   3.místo

2006

19.2. Mistrovství Prahy (běžky-klasicky) Vysoké n.Jiz.  5km   19:16   3.místo

11.3. Pečecká desítka   silnice  37:01  2.místo

19.3. Českobrodská pečeť  10km silnice  37:12   2.místo

8.4. Sýbkův memoriál  15km  silnice 1.místo

22.4. Horní Maršov - Pomezní boudy   vrch 15km/470m   1:03:17   TR   1.místo

3.5. Pardubická devítka  sil.+kros 32:38   3.místo

6.5. Počerady - Louny  15km silnice   55:59   2.místo

20.5.  1.liga dráha - Pardubice 3000m   10:12,43   1.místo

20.5.  1.liga dráha - Pardubice 1500m   4:48,46   2.místo

21.5. Lučany-Slovanka  vrch 6km/310m   29:02   1.místo

27.5. Ostravice-Lysá hora MČR vrch  9,2km/927m   57:10   3.místo (kvalifikována na MS v Turecku)

28.5. Jeseník - Sokolí vrch   8,5,/531  40:48   2.místo

3.6.  1.liga dráha  - Stará Boleslav   3000m přek.  11:10,65   1.místo

17.6. Stachy-Zadov  7,1km/410m   33:10   1.místo

18.6. Prachatice-Libín   5,5/540   32:39   1.místo

24.6. MČR dráha Praha-Strahov 10000m  38:12,11   3.místo

11.7. Dvě kola při zdi - Praha Hvězda 3,8km kros   14:07   TR   1.místo

23.8. Štěchovice - Červená hora   3,8km/270m   18:16   TR    1.místo

26.8. Dolní Morava - Králický Sněžník   13km/963m   1:07:24   2.místo

2.9. 1.liga dráha - Liberec  5000m    17:08,8  1.místo

3.9. Sázava - Lázek   7,9km   393m   37:24   3.místo

7.10. Nučická stezka - silnice 1,9km   6:57,5   3.místo

7.10. Nučická stezka -silnice 6km   23:10    3.místo

21.10. Malá cena Špindl.Mlýna vrch 15,5/+-700   1:20:31  1.místo  (posled.závod Saucony ČP do vrchu - celkově 2.místo)

11.11. Úpice - Běh Dlouhými Záhony  kros 7,4km  34:36  1.místo

12.11. Velká Kunratická - Praha  kros 1,3km  4:54,2   3.místo

2005

15.1. Zimní Blaník   16,5km silnice+kopec  1:18:54   1.místo

19.3. Berounská desítka (Zdejcina)   9,3km   terén   2.místo

20.3. Českobrodská pečeť   silnice 10km   40:08   2.místo

26.3. Běh Kerteamu (Praha-Chuchle)  kros  4,25km   21:15   1.místo

27.3. Čendův běh v Petrově   kros 6km   26:39   1.místo

28.3. Pražský velikonoční běh na 25km   silnice   1.místo

2.4. Pražský mezinárodní půlmaraton 1:20:44   5.místo, 2.Češka

6.4. Hlu-hlů běh praha-Hvězda   3km kros   1.místo

9.4. Bakovský půlmaraton    silnice 1:25:34    2.místo

10.4. Jarní běh Bezručovým údolím (Chomutov)   silnice 15km   56:33    2.místo

13.4. Jardův kopec (Praha-Šárka)  2,2km/120m   1.místo

16.4. Velká cena Gusty Peši (Dolní Chabry)   kros 4,5km    17:10    1.místo

17.4. Kolín-Velký Osek-Kolín   silnice 20km  1:16:52    1.místo

23.4. Domažlice - MČR v půlmaratonu  1:20:00    2.místo

24.4. O Krušovický soudek - kros 20km   1:27:63    2.místo

7.5. Šárovcova Lhota-Zvičina   vrch 13,6/350   1:01:51   1.místo

8.5. Lochovice-Plešivec   6km/370   27:22    2.místo

14.5. Běh města Nýřan  10km   38:25   1.místo

15.5. Přebor Prahy na dráze -Děkanka  1500m  4:46,22   2.místo

23.5. Lučany - kvalifikace na MS do vrchu    2.místo

28.5. Horský běh na Lysou horu   2.místo

4.6. 2.liga na dráze  5000m   1.místo

4.6. 2.liga na dráze  1500m   2.místo

5.6. Mnichovohradišťská pětadvacítka   1.místo

11.6. Velká cena Zadova v běhu do vrchu   3.místo

12.6. Prachatice - Libín   1.místo

7.7. Dvě kola při zdi  - Praha Hvězda   1.místo

10.7. Loučná 956   1.místo

16.7. Police n.Metují - Běh na Hvězdu   2.místo

17.7. Náchod - Dobrošov   1.místo

30.7. Mohelnice-Lysá hora   1.místo

31.7. Běh na Kozubovou    2.místo 

13.8. Liberec - Ještěd   1.místo

14.8. Žebrácká pětadvacítka   3.místo

21.8. MČR do vrchu - Cena firmy Iscarex Dolní Morava-Králický Sněžník  13km/+963m   1:09:27  3.místo

1.10. Nučická stezka 1,9 km   2.místo

1.10. Nučická stezka 6km    2.místo

8.+9.10. Přebor Prahy ve vícebojích - sedmiboj    3772 bodů    2.místo 

3.12. Běh okolo Hostivařské přehrady   1.místo

2004

18.-19.9. Přebor Prahy ve vícebojích  3837 b.  2.místo

29.9. Běchovice 1.místo kategorie "příchozí"